میزان آسفالت انجام شده طی۱۰ سال گذشته، بی‌سابقه است
میزان آسفالت انجام شده طی۱۰ سال گذشته، بی‌سابقه است

بخشدار مرکزی کاشمر گفت: میزان آسفالتی که طی 1.5 سال گذشته در روستاهای بخش مرکزی کاشمر انجام شده، طی ده سال بی‌سابقه است.

سعید چیتی با بیان این‌که تمامی نیازهای روستاها استخراج شده است، افزود: طی ۱.۵ سال گذشته ضمن اجرای ۵ ساختمان دهیاری تعداد پارک‌ها از دو مورد به ۱۵ پارک افزایش یافته است.

وی از بهره‌برداری ۱۳ پارک طی سال گذشته به متراژ ۲۶ هزار متر مربع خبر داد و عنوان کرد: در سال گذشته ۴۰ هزار متر مربع آسفالت انجام شده و امسال نیز با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای‌اسلامی در فاز اول ۹ روستا به مساحت ۶۶ هزار مترمربع با اعتبار سه میلیارد و۶۳۰ میلیون تومان آسفالت شده است.

بخشدار مرکزی کاشمر یادآور شد؛ در فاز دوم روستاهای فرح‌آباد، عارف‌آباد، نای، فرشه، اسحاق‌آباد، تل‌آباد، عشرت‌آباد، زنده‌جان، رزق‌آباد و تربقان با مساحت ۶۵ هزار متر‌مربع آسفالت می‌شود.

وی افزود: در مجموع طی سال‌جاری و در سه ماه که فاز اول و دوم اجرا می‌شود ۱۳۰ هزار مترمربع از معابر روستایی با اعتبار ۷ میلیارد و۱۵۰ میلیون تومان آسفالت می‌شود که ۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان آن از محل قیر رایگان از سوی دولت تدبیر و امید برای عمران و آبادانی تامین می‌گردد.

  • منبع خبر : آوای کاشمر