ايجاد اشتغال، شفافيت و مبارزه با فساد با توسعه فن‎آوري اطلاعات محقق مي‏شود
ايجاد اشتغال، شفافيت و مبارزه با فساد با توسعه فن‎آوري اطلاعات محقق مي‏شود

نماينده مردم ترشيز در مجلس گفت: بخش اعظمي از حفظ نظام جمهوري اسلامي و ايجاد اشتغال برعهده وزارت ارتباطات و فن‎آوري اطلاعات است، عنوان کرد: ايجاد اشتغال، شفافيت و مبارزه با فساد با توسعه فن‎آوري اطلاعات محقق مي شود.

وي با بيان اينکه  آينده کشور را حوزه ارتباطات و فن‎آوري اطلاعات نجات مي‌دهد؛ از وزير ارتباطات و فن‎آوري اطلاعات که به‌عنوان اولين نفر به لانه مفسدين نورافکن انداخت تقدير و ابراز کرد: امروزه با پيشرفت علم و اينتر‎نت‎هاي ماهواره‎اي بايد برنامه‌ريزي شود که چگونه با اين فضاي جديد مواجه شويم.

وي با بيان اينکه هرچند حملات سايبري بسياري به کشور وارد شده اما با تلاش‌هاي وزارت ارتباطات و فن‎آوري اطلاعات، سرکوب شده، گفت: اين وزارتخانه بيش از گذشته در راه ارتقاء امنيت ملي و حفظ جايگاه کشور در سطح جهان نقش‌آفريني کرده‌اند.

بنيادي با اشاره به صورت‌جلسه حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات که به امضاء رسيده گفت: ۱۷ مصوبه دستاورد سفر وزير به منطقه است که انتظار داريم طي يک سال آينده بخشي از اين پروژه‎ها عملياتي شود.

بهروز بنيادي در خصوص مصوبات شهرستان کاشمر افزود: تسريع در اجراي سايت هاي BTS همراه روستاهاي کريز، بندقراء و توندر، نياز به احداث سايت هاي BTS همراه در مراکز دهستان اوندر و طرق و جهت پوشش روستاهاي همجوار و مسير جاده اي و ارتقاء سايت BTS آريا از G2 به G4 جهت تأمين ديتا ۵۰ درصد منطقه از جمله مصوبات حوزه ارتباطات و فن‎آوري شهرستان کاشمر است.

  • منبع خبر : صدای خاوران