پروژه تعریف کردن هنر نیست
پروژه تعریف کردن هنر نیست

فرماندار کاشمر با بیان این‌که پروژه تعریف کردن هنر نیست، افزود: بارها اعلام شده برای اتمام پروژه‎های نیمه تمام از محل اعتبارات دولتی به چندین سال زمان نیاز است.

مسلم ساقی اشتغال و رونق اقتصادی را یکی از دغدغه‎های پیش‌رو دانست و عنوان کرد: همه مدیران شهرستان باید بر اجرایی کردن طرح مثلث اقتصادی اهتمام داشته باشند.

وی تاکید کرد: بسیاری از ظرفیت‎های شهرستان و استان ناشناخته مانده و از سویی فقط به اعتبارات دولتی که بسیار ناچیز است اکتفا کرده‎ایم، بدون شک اعتبارات امسال که حدود ۲۰ میلیارد تومان اعلام شده نیاز شهرستان را برطرف نخواهد کرد و باید‎ به دنبال راه‌کارهای جدید باشیم.

ساقی افزود: باید از ظرفیت‎های بخش خصوصی، کارآفرینان، سرمایه گذاران و سرمایه‎داران نهایت بهره و استفاده را ببریم و بستر مناسب را برای سرمایه‎گذاران دیگر مناطق در شهرستان فراهم کنیم. وی بر اولویت‌بندی پروژه‎های شهرستان تاکید کرد و گفت: این‌که بخواهیم به هر پروژه اعتباری را به صورت قطره چکانی  اختصاص دهیم قطعأ فایده‎ای نخواهد داشت.

فرماندار کاشمر با اشاره به اختصاص اعتبار ۲۰ میلیارد و ۶۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از محل اعتبارات استانی، نفت و گاز و ردیف ۱۴، و افزایش ۵.۶ درصدی این اعتبارات به نسبت سال قبل عنوان کرد: از محل اعتبارات استانی شش‌میلیارد و ۳۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، از محل اعتبارات نفت و گاز ۴ میلیارد و ۳۱۷ میلیون و۶۰۰ هزار تومان و از محل اعتبارات متوازن امکانات کشور موضوع ردیف ۱۴مبلغ ۹ میلیارد و ۹۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اختصاص‌ یافته است.

  • منبع خبر : صدای خاوران