ورزش کاشمر دچار افت شدیدی شده است
ورزش کاشمر دچار افت شدیدی شده است

محمدعلی نبی‏ پور در مراسم افتتاح فاز دو استخر سرپوشیده کوثر با بیان این‌که شهر کاشمر در زمینه زیرساخت‌های ورزشی مشکل دارد؛ افزود: اولین انتقاد را باید از مجموعه دولت داشته باشیم که هنوز شهرستان یک استخر شنای دولتی ندارد.

وی گفت: ورزش شهرستان نسبت به گذشته بسیار افت داشته و با کمک پیشکسوتان باید جایگاه ورزش را ارتقا داد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد؛ وزارت آموزش و پرورش و مجموعه اداره ورزش و جوانان، دو پروژه استخر دیگر که بیش از ۶۰ درصد پیشرفت دارد را به زودی به بهره‌برداری برسانند.

فرماندار کاشمر تصریح کرد: ورزشکاران توجه داشته باشند برای فعالیت‌های ورزشی با توجه به مشکلات متعدد دولت‌ها، نباید فقط متکی به دولت بود. نبی پور با تأکید براینکه ورزش شهرستان دچار افت شدیدی شده است و این کاستی ها درون اداری و به دلیل اختلافات ورزشکاران است؛ اظهار داشت: ورزش شهرستان در استان و کشور دارای مقام های خوبی بوده ولی در بعضی قسمت‌ها و رشته‌ها اکنون مشکل داریم.

وی با بیان این‌که باید ورزش قهرمانی را جدی‌تر بگیریم  ابراز کرد: متاسفانه در خیلی از حوزه های ورزشی آقایان و بانوان حمایت از قهرمان ها از طرف دولت و خیرین انجام نگرفته است.

  • منبع خبر : آوای کاشمر