عدم اطلاع‌رسانی یکی از ضعف‌های دستگاه‌های دولتی است
عدم اطلاع‌رسانی یکی از ضعف‌های دستگاه‌های دولتی است

فرماندار کاشمر گفت: متاسفانه عدم‌اطلاع‌رسانی یکی از ضعف‌های دستگاه‌های دولتی در شهرستان است.

مسلم ساقی با تاکید بر این‌که باید کارها به صورت گروهی و جمعی پیش برده شود، افزود: بدون شک از تمامی ظرفیت‌های شهرستان نهایت استفاده را خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: تلاش می‌شود از توان، پتانسیل، ایده‌ها، طرح‌ها و برنامه‌های صاحب‌نظران، نخبگان دانشگاهی، کارشناسان و مدیرانی که دل در گرو شهرستان و ترشیز کهن دارند، نهایت استفاده را ببریم. فرماندار کاشمر همچنین بر شفافیت برنامه‌های مسئولان دولتی در شهرستان تاکید کرد و گفت: با توجه به این‌که نظام جمهوری‌اسلامی و دولت تدبیر و امید برآمده از رای مردم است، باید دست‌آوردهای نظام به مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی با بیان این‌که متاسفانه در این حوزه دستگاه‌های دولتی و حتی خود دولت ضعف دارد، بیان کرد: اطلاعرسانی دقیق، شفافیت و گردش آزاد اطلاعات یکی از مطالبات من از مسئولان شهرستان خواهد بود.

ساقی با تاکید بر این‌که باید پرتال‌های دستگاه‌های اداری فعال و اطلاعات، آئین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها و حتی تسهیلات اشتغالزایی و اعتبارات در معرض عموم مردم قرار گیرد؛ گفت: دشمن تلاش می‌کند اتحاد همدلی و انسجام را خدشه‌دار و  مردم را نا امید کند، در صورتی‌که اگر مردم بدانند در چه وضعیتی قرار دارند، می‌توانند به ما نهایت کمک را داشته باشند.

  • منبع خبر : آوای کاشمر