شأن و منزلت فرمانداران باید افزایش یابد
شأن و منزلت فرمانداران باید افزایش یابد

نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: شأن و منزلت فرمانداران باید افزایش یابد زیرا برخی مواقع دیده می‌شود فرماندار درخواستی دارد ولی مدیرکل جواب سربالا می‌دهد و باید نماینده یا مسئول استانی واسطه شود تا در شهرستان حضور یابد.

بهروز بنیادی اظهار کرد: اگرچه تصمیم‌گیرنده نهایی در شهرستان‌ها، فرمانداران هستند اما گاهی مواقع مدیران شهرستانی در برابر فرماندار مقاومت می‎کنند.

وی بیان کرد: بسیاری از مشکلات شهرستان‌ها به دلیل عدم تفویض اختیار است که مردم دچار نارضایتی می‎شوند، لذا باید در این خصوص از سوی مدیران کل اقدامات لازم صورت گیرد و بدون هیچ‌گونه تبعیضی از هر سه شهرستان بازدیدهایی داشته باشند.

بنیادی ادامه داد: امروز کشور نیاز جدی به مبارزه با فساد دارد به‌ویژه آن‌که دشمن با استفاده از فضاهای مختلف، تلاش می‎کند اعتماد مردم به مسئولان را کمرنگ کند.

وی افزود: امروز که در برابر جنگ اقتصادی قرار داریم باید همه‌وقت بیشتری بگذاریم و در خدمت مردم باشیم و دسترسی مردم با مسئولان راحت‌تر باشد. بنیادی عنوان کرد: خط نظارت توسط مردم باید توسط استاندار ایجاد شود تا اگر مردم از مسئولی گله‌مند بودند بتوانند از این طریق اعلام کنند.

  • منبع خبر : آوای کاشمر