ریاکاری، دامن‌گیر برخی احزاب سیاسی شده است
ریاکاری، دامن‌گیر برخی احزاب سیاسی شده است

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی، احزاب را به دلیل ریاکاری‌های سیاسی تشکیل می‎دهند در صورتی‌که هر حزب، گروه و فردی که بخواهد این‌گونه باشد، قطعاً دچار مشکل می‌شود.

بهروز بنیادی افزود: ریاکاری سیاسی، نبود صراحت و شفافیت در سیاست، حضور خوارج سه عنصر مهمی هستند که همه احزاب را دچار مشکل، تخریب و خود تخریبی کرده است.

وی عنوان کرد: به‌رغم این‌که عدالت‌طلبی را همه ما به‌خصوص دانشجویان و دانشگاهیان سال‌ها فریاد زده‌ایم، اما برخی احزاب در سیاست صراحت و شفافیت ندارند و این موجب شده مردم تمایلی به حضور در احزاب نداشته باشند.

وی گفت: گاهی برخی افراد به اسم این‌که دانشگاهی هستند، با اهدافی خاص، وارد حزب می‌شوند در صورتی‌که باید این افراد شناسایی شوند و اجازه ظهور به آن‌ها داده نشود.

بنیادی عنوان کرد: هرچند اعتقادمان به آزادی، گفتمان‌سازی و انتخابات آزاد است اما گاهی به دلیل منافع شخصی و به وجود آمدن تضاد منافع حاضر هستیم همه‌چیز را زیر پا بگذاریم.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای‌اسلامی افزود: با شرایط لازم برای ایجاد احزاب گسترده و یکپارچه در کشور فاصله بسیاری داریم اما کانون دانشگاهیان استان خراسان می‌تواند در این زمینه الگو باشد.

  • منبع خبر : آوای کاشمر