روستاها ضررده هستند
روستاها ضررده هستند

مدیر آب و فاضلاب روستایی کاشمر گفت: هر روستایی که تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی هستند برای ما از نظر مالی ضرر ده بوده ولی وظیفه داریم خدمات لازم را ارائه دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای خاوران، محمد کاظمی افزود: هرچند طی سال گذشته چندین نوبت با شورا، دهیار و اهالی روستای تنورچه صحبت شد اما حاضر نیستند تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی قرار بگیرند.
وی عنوان کرد: اهالی و شورا و دهیار روستا براین عقیده هستند که چون به تازگی چاه را حفاری کردند و از منبع آبی خوبی برخوردار هستند نیازی نیستند بابت قبض آب پولی به آب و فاضلاب روستایی بدهند در صورتیکه هر دو ماه از هر مشترک ۱۰ هزار تومان گرفته شود که با توجه به جمعیت ۳۰۰ خانواری حدود ۳ میلیون تومان می‎شود در صورتیکه طی سال گذشته فقط ۲۰۰ میلیون تومان منبع نصب کرده‏ایم.
کاظمی اظهار کرد: هر روستایی که تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی هستند برای ما از نظر مالی ضرر ده بوده ولی وظیفه داریم خدمات لازم را ارائه دهیم.
وی همچنین در خصوص روستای کلاته تیمور افزود: اهالی این روستا هم به طوری رسمی نامه‎ای داده‌اند که حاضر نیستند تحت پوشش قرار بگیرند و هیچ گونه همکاری ندارند.

  • منبع خبر : صدای خاوران