تقدیر از خبرنگاران آوای کاشمر در جشنواره تولید ملی و رسانه
تقدیر از خبرنگاران آوای کاشمر در جشنواره تولید ملی و رسانه

مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تولید ملی و رسانه به همت خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی و با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بسیح رسانه و خانه مطبوعات و رسانه برگزار و از خبرنگاران برگزیده در بخش‌های مختلف خبر، گفت‌وگو و گزارش تجلیل شد.

در پنجمین جشنواره تولید ملی و رسانه۲۰۰ اثر از ۴۳ خبرنگار و ۱۶ رسانه دریافت شد که ۱۸۳ اثر به مرحله داوری راه یافت و خبرنگاران شهرستان‌های استان مانند کاشمر و نیشابور در این جشنواره حضور پررنگی داشتند.

در این مراسم رئیس خانه مطبوعات و رسانه خراسان‌رضوی با بیان این‌که آثار این جشنواره از نظر کمی و کیفی رشد قابل توجه‎ای داشته است، افزود: خبرنگاران برای رونق بخش اقتصادی باید تلاش بیشتری کنند.

حسینعلی آریانی با اشاره به این‌که سرمایه‌گذاران و صنایع باید بپذیریند که خبرنگاران به کمک صنعت آمده‌اند، نه این‌که بخواهند چالش ایجاد کنند، اظهار کرد: افزایش ارتباط بین صنایع با خبرنگاران ضروری است.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همکاری و همدلی میان فعالان اقتصادی و اصحاب رسانه شاهد استفاده مطلوب‌تر از این ظرفیت عظیم برای ارتقای تولید ملی و تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری‌اسلامی در توسعه پایدار باشیم و رشد و شکوفایی عرصه‌های خطیر صنعت، معدن و تجارت را شاهد باشیم.

در پنجمین جشنواره تولید ملی و رسانه جواد افتخاری خبرنگار آوای‌کاشمر به خاطر گزارش صنایع در بن‌بست رکود حائز مقام دوم و حسین دباغ به خاطر گزارش خودکفایی اقتصادی در گرو حمایت از کالای ایرانی حائز مقام سوم نیز گردیدند.

  • منبع خبر : صدای خاوران