برخوردهای قضایی نباید مانع حرکت چرخ‌های یک کارخانه شود
برخوردهای قضایی نباید مانع حرکت چرخ‌های یک کارخانه شود

رئیس دادگستری کاشمر گفت: براساس دستورالعمل دستگاه قضا به‌هیچ‌وجه نباید تا حد ممکن برخوردهای قضایی مانع حرکت چرخ‌های یک کارخانه شود.

حجت‌الاسلام علی میدانی با تأکید بر ضرورت حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم افزود: مشکلات اقتصادی بر دیگر مسائل و مشکلات جامعه سایه انداخته و متأسفانه مردم در مسائل معیشتی با مشکلات جدی مواجه‌اند.

وی با بیان این‌که دستگاه قضایی به‌عنوان یک قوه مستقل در کنار همه تولیدگران و صنعت‌گران قرار دارد و از آن‌ها حمایت می‎کنند، از تشکیل کمیسیون حمایت قضایی از صنعت و سرمایه‎گذاری مشروع خبر داد و گفت: اولین احساسی که یک سرمایه‎گذار باید داشته باشد امنیت سرمایه‎گذاری است و این امنیت باید توسط تمامی دستگاه‌ها و نهادها تأمین شود.

رئیس دادگستری کاشمر اظهار داشت: بیشتر حمایت دستگاه قضا از صنایع زمانی اتفاق می‌افتد که هنوز پرونده قضایی تشکیل نشده باشد.

وی عنوان کرد: زمانی که پرونده قضایی تشکیل شود به دلیل وجود شاکی خصوصی اختیارات محدود می‎شود و باید پرونده مراحل قانونی خود را طی کند.

میدانی با بیان این‌که باید تلاش کرد پرونده‎ای تشکیل نشود تا از نظر حمایتی محدودیت نباشد، افزود: باید با روحیه انقلابی در جنگ تمام‌عیار اقتصادی دشمن پیروز شویم.

  • منبع خبر : صدای خاوران