فعالیت فرقه انحرافی یمانی در کاشمر
فعالیت فرقه انحرافی یمانی در کاشمر

رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان‌های کاشمر و خلیل‎آباد گفت: براساس رصد صورت گرفته در حال حاضر جریان انحرافی یمانی بیشتر از سایر فرقه‌های انحرافی در منطقه فعالیت می‎کند.

حجت‌الاسلام محمدحسین صداقتی خلیل‌آباد در نشست خبری با خبرنگاران افزود: پیگیری‎های لازم در این زمینه در دست انجام است و اکنون یک روحانی از قم به منطقه اعزام شده و هر روز با حضور در یک روستا، ضمن آگاه‌سازی مردم با کسانی که گرفتار این فرقه انحرافی شده‎اند به مناظره می‎پردازد.

وی با اشاره به این‌که به دلیل عدم آگاهی مردم، جولان این فرقه انحرافی در روستاها بیشتر است؛ عنوان کرد: باید در خصوص ارتقای سطح مسائل اعتقادی مردم اقدامات بیشتری صورت گیرد.

رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر و خلیل‎آباد تهیه شناسنامه فرهنگی برای روستا را از جمله برنامه‎های شورای تبلیغ دانست که در این طرح پتانسیل‌ها و اشخاص فرهنگی و علمی روستا شناسایی می‎شوند تا توانایی آن‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: تاکنون در دو شهرستان خلیل‎آباد و کاشمر ۵۵ خانه عالم احداث شده و ۲۰ روستای دیگر نیازمند خانه عالم هستند.

وی افزود: با توجه به این‌که بودجه‎های سازمان تبلیغات به‌طور کامل حذف شده تلاش شده از کمک‎های مردمی برای احداث خانه عالم و انجام سایر فعالیت‌ها بهره ببریم.

  • منبع خبر : صدای خاوران