استخر نیمه‌کاره آموزش‌وپرورش در آستانه فرسوده‌شدن
استخر نیمه‌کاره آموزش‌وپرورش در آستانه فرسوده‌شدن

مدیر آموزش‌وپرورش کاشمر گفت: استخر دانش‌آموزی کاشمر که از ده سال قبل کار ساخت آن آغاز شده، در صورت به طول انجامیدن بیشتر ساخت آن، فرسوده می‌شود.

علی طاهریان در مراسم افتتاح اولین زمین چمن مصنوعی آموزش‌وپرورش این شهرستان افزود: تأسیسات استخر چند سال قبل با مبلغ بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نصب شده و اگر بخواهیم مجدد همین لوازم را خریداری کنیم بالغ بر ۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی ابراز امیدواری کرد؛ با تخصیص به‌موقع اعتبارات به این پروژه، تا ۳۲ هزار دانش‌آموز به همراه فرهنگیان می‌توانند از آن استفاده کنند. وی با بیان این‌که برای افزایش سرانه ورزشی مجتمع شش هکتاری را به حوزه تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش اختصاص داده‌ایم، ابراز کرد: در این مجتمع استخر، زمین فوتبال ساحلی، چمن مصنوعی، زمین فوتبال، بسکتبال، تنیس، دوچرخه‌سواری، اسکیت وجود دارد و سایر فعالیت‌های ورزشی انجام می‌شود.

وی در خصوص راه‌اندازی اولین زمین چمن مصنوعی آموزش‌وپرورش کاشمر عنوان کرد: برای زیرسازی، فنس‏کشی و چمن مصنوعی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. طاهریان گفت: سالن‌های ورزشی کاشمر بسیار قدیمی، فرسوده و قدمتی بالغ بر ۵۲ سال دارند و متأسفانه امکانات ورزشی هم به‌روز نیستند.

  • منبع خبر : آوای کاشمر