آموزش‌ الکترونیکی در مرکز آموزش عالی کاشمر
آموزش‌ الکترونیکی در مرکز آموزش عالی کاشمر

معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزش عالی کاشمر اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده و با تأمین زیرساخت‌های فیزیکی مورد نیاز به‌صورت کامل امکان ارائه آموزش‌های مجازی با بهترین نحو در این مرکز فراهم خواهد شد.

میثم عابدین‌پور گفت: این مرکز از تاريخ ۱۲ اسفند، برگزاری کلاس‌ها به‌صورت مجازی را آغاز نمود و در این راستا در ایام تعطیل نوروز، دو جلسه به‌صورت مجازی در خصوص راهکارهای افزایش کیفیت برگزاری کلاس‌های مجازی و آموزش از راه دور و همچنین شیوه ادامه نیمسال تحصیلی جاری بر اساس مفاد بخشنامه‌های آموزشی وزارت علومُ، تحقیقات و فناوری صورت گرفت.

وی افزود: دانشجویان می‌توانند نکات و پرسش‌های مربوط به دروس خود را از طریق مدیر گروه مربوط و سؤالات آموزشی را از کارشناسان آموزشی مطرح نموده و پاسخ‌های لازم را دریافت نمایند.

عابدین‌پور در خصوص برخی از بندهای بخشنامه آموزشی اظهار داشت: به دانشگاه‌ها اختیار داده شده در صورت عدم برگزاری جلسات و اتمام یک یا چند درس در نیمسال جارى به هر دلیل، برگزارى کلاس‌ها تا تکمیل طرح درس به تشخیص استاد و تأیید گروه آموزشی، اضافه بر سقف واحدهاى هر ترم به نیمسال بعدى انتقال یابد؛ همچنین، به دانشجویان اجازه داده شده است در صورت تمایل یک یا چند درس و حتی نیمسال تحصیلی جاری را بدون احتساب سنوات و شهریه حذف نمایند.

  • منبع خبر : صدای خاوران